زهرا امام / مشاوره قبل از ازدواج / راه های ابراز عشق
۳ دقیقه
راه های ابراز عشق

راه های ابراز عشق

آنچه می خوانید...

راه های ابراز عشق

یکی از این راه ها ی ابراز عشق کلام تائید آمیز است به معنای تائید کردن و تشویق کردن نکات و جنبه های مثبت شخصیتی و رفتاری طرف مقابل .

زهرا امام روانشناس (خانواده_ ازدواج_ طلاق_ کودک_ نوجوان_ اختلالات جنسی) جهت هر گونه مشاوره می توانید با شماره ی ۲۲۱۸۳۵۲۷ تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام زهرا امام مراجعه نمایید .

خیلی از ما به طور غیر ارادی در ارتباطاتمون فقط به دنبال نقاط ضعف طرف مقابلمون هستیم و به جای تائید و تشویق معمولاً از سرکوفت زدن و کندن زخم های کهنه یک دیگر لذت می بریم در صورتی که اگه بدونیم کلام تائید آمیز چه معجزه ای می تواند در زندگی هر کدوم از ما داشته باشد همیشه به دنبال علتی برای تائید و تشویق طرف مقابلمون خواهیم بود .

 • برای انسان هایی که زبان عشقشون ، کلمات تائید آمیز است شنیدن جنبه های مثبت شخصیت ، قدرشناسی و تائید شدن از حیاتی ترین نیاز های عاطفی است به یاد داشته باشید زبان قدرت آفرینش زندگی و مرگ را دارد
 • وقت گذاشتن برای یک دیگر .اشتباه رایج درباره ی این موضوع این است که خیلی از افراد فکر می کنند همین که در کنار هم هستند نیاز وقت گذاشتن برای یک دیگر را برآورده می کنند در حالی که برآورده کردن این نیاز خودش نیازمند توجه و تمرکز کامل است افرادی که زبان عشقشون وقت گذاشتن است نیازمند وقت گذاشتن به صورت متمرکز هستند نیاز دارند که طرف مقابلشون باهاشون پیاده روی کند ،خرید کند و از این دسته کارها رو انجام بده .وقتی با طرف مقابلشون صحبت می کنه طرف مقابلشون حتما ً در چشماشون نگاه کنه و به حرف هاشون به طور کامل و با توجه ومستمر گوش کند.

  راه های ابراز عشق
  راه های ابراز عشق
 • عامل دیگه دریافت هدیه است ، هدیه خریدن ، هدیه گرفتن راه ابراز علاقه از سوی این افراد است این افراد دوست دارن از طرف مقابلشون هدیه دریافت کنند اما نکته جالب این جا است که معمولاً ارزش مالی هدایا برای آن ها بی اهمیت است وسقف خرید هدیه به آن ها احساس محبوب بودن را خواهد بخشید .

  راه های ابراز عشق
  راه های ابراز عشق
 • عامل دیگر خدمت به یک دیگر است این گونه افراد از خدمت کردن به طرف مقابل و به عشق آن ها پی می برند انجام دادن کارهای عقب افتاده ، ظرف شستن ، جارو کردن ، لباس شستن ، خرید کردن می تونه نمونه های بارزی از این حالت باشد.
 • عامل بعدی تماس فیزیکی است . برقراری ارتباط لفظی ، زناشویی و نوازش و در آغوش گرفتن زیبا ترین احساس را در این دسته از افراد به وجود می آورد این افراد خیلی احساساتی هستند و عشق خودشون را از طریق رابطه فیزیکی به هم دیگه منتقل می کنند .

برخی از خدمات سرکار خانم زهرا امام

مرگ عاطفی همسران

راههای فروپاشی زندگی زناشویی

مشکلات زنا شویی زوج های جوان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

راه های ارتباطی :

شماره تماس : ۲۲۱۸۳۵۲۷

پیج اینستاگرام

زهرا امام (روانشناس)

مشاوره ازدواج ,خانواده ومشکلات زناشویی
درمان اختلالات روانشناختی (وسواس ,افسردگی و…)
- آموزش خانواده(ارتباط موثرزوجین شیوه های فرزندپروری ومهارت های زندگی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *