مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

امروزه دغدغه ذهنی بسیاری از افراد و اصلی ترین موضوعی که سبب می شود تا ارتباط درست و سالم بین زوجین برقرار نشود مشکلات جنسی است و بعضا افراد نمی دانند که از چه روش و مهارتی برای حل مشکلات جنسی خود اقدام کنند . در همین راستا می بینیم که متاسفانه زوجین به مشکل بر می خورند و راهکار اصلی و اساسی را نمی دانند و حجم آمار و اطلاعات در دنیای اینترنت و مجازی آنقدر زیاد است که افراد می توانند با یک کلیک کردن اطلاعات زیادی را در زمینه مسائل جنسی بیابند . اما سوال اینجاست که آیا این اطلاعات درست است و ما مشاهده می کنیم که در خیلی از زمینه ها مسائل بزرگ نمایی شده به همین خاطر افراد سعی می کنند در این زمینه ها پا بگذارند و خیلی از مسائل هم آسان گرفته شده است که سبب ایجاد مشکلات برای افراد شده است . لذا بهتر است با انجام جلسات تراپی و مشاوره جنسی به حل مشکلات خود بپردازید .

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

مشکلات جنسی در روابط زناشویی

تامین نیازهای جنسی زن و شوهر یکی از عوامل ثبات و پایداری زندگی زناشویی است و همچنین سبب آرامش روحی افراد می شود در صورتی که این نیاز جنسی پاسخ داده نشود سبب بروز مشکلاتی نظیر ناسازگاری، بد خلقی، خیانت، پرخاشگری و … می شود . حتی در برخی از موارد افراد بهانه تراشی می کنند و علت اصلی این نوع رفتار خود را نمی دانند و در نهایت می تواند منجر به طلاق شود .

در هر زندگی اختلالاتی در زمینه مسائل جنسی وجود دارد که عدم آگاهی نسبت به درمان و همچنین بیان نکردن آن می تواند سبب بدتر شدن شرایط شود . در حالی که با مراجعه به بهترین روانشناس در تهران می توان با چند راه حل ساده به درمان این مشکلات بپردازند و از بروز اختلافات بعدی پیشگیری نمایند .

مشاوره جنسی زنان

مشاوره جنسی سبب درمان این نوع مشکلات زنان می شود که عبارتست از:

تصور برخی از زنان، از رابطه جنسی واضح است، مانند سوء استفاده جنسی، تجاوز جنسی یا آسیب های ناشی از درگیری های جنسی است و برای برخی دیگر افراد مشکلات جنسی واضح نبوده و تشخیص آن ها کمی سخت است . مانند نارضایتی از دیگر مسائل زندگی یا مسائل احساسی

با انجام مشاوره جنسی برای زنان می توانیم تفکر آنان در مورد رابطه جنسی را تغییر دهیم . هدف اصلی انجام این مشاورات تغییر تفکر سابق فرد می باشد که زوج درمانی بهترین روش درمان این مشکلات بین فردی می باشد .

روانشناس ابتدا به بررسی روابط بین زوجین می پردازد، بعد از اینکه علت اصلی مشکلات مشخص گردید در این صورت تمرینات زوج درمانی به افراد جهت رفع مشکلات داده می شود و در نهایت می توان گفت مشکلات جنسی با انجام جلسات مشاوره رفع می گردد .

انجام جلسات مشاوره جنسی

مشاوره جنسی مانند دیگر مشاوره های روانشناسی می باشد و در این جلسات افراد با صحبت کردن از مشکلات خود، نگرانی ها و احساسات درمان می شوند . معمولا روانشناس در این جلسات راه های غلبه بر این مشکلات را آموزش می دهد .

در جلسات مشاوره جنسی روانشناس به بهبود روابط بین زوجین و رفع مشکلات آنان می پردازد و با هر جلسه مشاوره روابط بین فردی آن ها بهبود می یابد . معمولا زمانی که درمان موثر باشد، دیگر نیازی به انجام جلسات مشاوره جنسی نیست و افراد می توانند مشکلات احتمالی بین خود را رفع نمایند .

نتیجه گیری

مشکلات جنسی خود به تنهایی می تواند سبب بروز بسیاری از اختلافات در بین زوجین شود و روابط بین فردی آن ها را هر روز  بدتر کند . قبل از اینکه اختلافات بین زوجین بیشتر شود با مراجعه به یک روانشناس در جهت رفع آن ها برآیید تا با چند راه کار ساده به درمان مشکلات جنسی خود بپردازید . لذا برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره با بهترین روانشناس زن در تهران با شماره ی ۲۲۱۸۳۵۲۷ تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام زهرا امام مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به روانشناس خوب در تهران مراجعه نمایید .

برخی از خدمات روانشناس زهرا امام :

زوج درمانی

مشاوره قبل از ازدواج

درمان مشکلات جنسی

زهرا امام

  • مشاورکلینیک روانشناسی بیمارستان شهید طالقانی
  • مشاوره ازدواج ,خانواده ومشکلات زناشویی.
  • درمان اختلالات روانشناختی
  • آموزش خانواده

پاسخ

شش − 2 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button