بهترین روانشناس آنلاین

بهترین روانشناس آنلاین

با ماشینی شدن دنیای امروزی و افزایش مشغله های افراد در کار و زندگی و همچنین افزایش روزافزون ترافیک در شهرها، مراجعه حضوری به مطب پزشک ها سخت و دشوار شده است. اما خوشبختانه علم و تکنولوژی در قرن حاضر پیشرفت زیادی داشته است و دیگر برای تمامی کارها نیازی نیست که به صورت حضوری مراجعه کنیم. با گسترش اینترنت و بهبود خدمات آن، امروز بسیاری از بیماران از شهرهایی دیگر و حتی از کشورهایی دیگر با پزشک در ارتباط هستند و مشکلات خود را مطرح می کنند و در واقع ویزیت آنلاین می شوند.

روانشناسی نیز یکی از همین رشته های پزشکی است که به راحتی می توان از طریق اینترنت به صورت آنلاین با پزشک ارتباط برقرار کرد و مشاوره شد. اما همان طور که برای مشاوره های حضوری سختگیری هایی وجود دارد و همیشه به دنبال یک روانشناس خوب می گردیم تا مشکلمان در اسرع وقت حل شود، در مورد مشاوره روانشناسی غیرحضوری نیز باید سختگیری هایی وجود داشته باشد و بهترین مشاوره آنلاین را انتخاب کنیم. اما یک مشاوره آنلاین خوب چه ویژگی هایی دارد؟ با ما در این مطلب همراه باشید تا به بررسی مزایای مشاوره آنلاین و بهترین روانشناس آنلاین بپردازیم.

روانشناس آنلاین چه مشکلاتی را حل می کند؟

دکتر زهرا امام، روانشناس در تهران، معتقد است که همان طور که روانشناس حضوری می تواند در زمینه مشاوره ازدواج، خانواده، مشکلات جنسی، مشکلات تحصیلی، مسائل کودکان، اختلالات خواب و … مشاوره دهد، مشاوره آنلاین یا روانشناس تلفنی نیز می تواند در زمینه های گوناگون به رفع مشکلات افراد بپردازد. مسائل قابل حل از طریق مشاوره روانشناسی آنلاین عبارتند از:

 • روانشناسی آنلاین قبل از ازدواج
 • روانشناسی آنلاین خانواده
 • روانشناسی آنلاین برای رفع اختلال خواب
 • روانشناسی آنلاین کودکان
 • روانشناسی آنلاین برای درمان و رفع افسردگی و اضطراب
 • روانشناسی آنلاین برای رفع مشکلات کاری

مزایای روانشناسی آنلاین چیست؟

تاثیر روانشناسی و روان درمانی در حل مشکلات و مسائل مختلف بر کسی پوشیده نیست؛ علم روانشناسی توانسته با پیشرفت های خود بسیاری از افراد را از دغدغه های بزرگ و نگران کننده رها کند. اما همان طور که گفتیم، بسیاری از افراد به دلیل نداشتن فرصت کافی برای مراجعه حضوری به یک روانشناس خوب، در جهت رفع مشکلات اقدام نمی کنند. در نتیجه مشکلات آن ها روی هم تلنبار شده و هر روز اوضاع بدتر می شود. مشاوره آنلاین و روانشناسی غیرحضوری بهترین راه حل برای این افراد است. از میان مزایای مشاوره روانشناسی آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·         امکان ارتباط راحت و آسان با بهترین روانشناس حتی از شهر یا کشور دیگر

·         تاثیر بیشتر روانشناسی آنلاین به دلیل راحتی فرد در محل درمان (که معمولاً در خانه یا محل کار خود است)

·         هزینه مناسب

·         عدم اتلاف وقت در ترافیک

بهترین روانشناس آنلاین در تهران چه کسی است؟

از میان ویژگی های یک روانشناس آنلاین خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دقیق و مسئولیت پذیر باشد و در زمان مقرر شده برای ارتباط با بیمار اقدام کند؛
 • به روانشناسی و مشاوره تسلط کامل داشته باشد؛
 • به حرف های مراجعه کننده به خوبی گوش کند؛
 • با آرامش به بیمار کمک کند و حس اعتماد در او ایجاد کند؛
 • راه حل های مناسب را به بیمار پیشنهاد کند به گونه ای که بعد از ند جلسه، فرد شاهد پیشرفت روند بهبود خود باشد؛
 • اسرار بیمار را کاملاً حفظ کند؛
 • فضایی ایمن و به دور از اضطراب برای مشاوره آنلاین ایجاد نماید.

زهرا امام روانشناس (خانواده_ ازدواج_ طلاق_ کودک_ نوجوان_ اختلالات جنسی) جهت هر گونه مشاوره می توانید با شماره ی ۰۹۳۳۱۱۱۸۶۴۸ تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام زهرا امام مراجعه نمایید .

و در پایان این که اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دلایل مختلف در زندگی خود با مشکلاتی مواجه شده اید، اما زمان کافی برای مراجعه به بهترین روانشناس در تهران را ندارید و یا آن که ساکن شهر یا کشور دیگری هستید و ترجیح می دهید که یک روانشناس خوب در تهران پیدا کنید، با انتخاب مشاوره روانشناسی آنلاین می توانید به رفع مشکل هر چه زودتر اقدام نمایید. برای ارتباط با روانشناس آنلاین اینجا را کلیک کنید.

پاسخ

2 × 1 =

Call Now Button